WSPÓŁPRACA/COOPERATIONILUSTRACJA/VIDEO/WARSZTAT/PORTRET

info@annachudzikpawlik.art


ILUSTRACJA

Jeśli jesteś stylistą, fotografem, projektantem  i  szukasz pomysłu na wyjątkową oprawę  dla swojej marki lub klienta zapraszam do współpracy.

Moje ilustracje są połączeniem kolażu i haftu tradycyjnego. 
Charakteryzują się ascetyzmem w wykorzystanych środkach tworząc jednocześnie dodatkowy wymiar.
VIDEO

Tworzę i realizuję w zakresie plastycznym scenariusze krótkich filmów video. Jeśli chcą Państwo zaprezentować swój brand lub markę poprzez kolażową ilustrację „ożywioną” animacją poklatkową zapraszam do kontaktu.
Współtworzyłam oficjalny teledysk do utworu „Kwartyrnik” dla zespołu T.LOVE w zakresie scenariusza i realizacji na planie. Krzysztof Q Kudelski zajął się także montażem materiału.
WARSZTAT

Jeśli poszukują Państwo dla swojej marki lub dla swojego klienta interesujących, twórczych warsztatów związanych ze sztuką i światem mody  /i nie tylko/  zapraszam do kontaktu.
Prowadzę warsztaty z kolażu tradycyjnego często łącząc go z innymi technikami. Na życzenie klienta przygotowuję indywidualną, dedykowaną ofertę związaną z daną marką lub brandem.

Współpracowałam z firmą Sisley Paris Polska przygotowując i prowadząc dla niej dedykowane warsztaty z kolażu powiązane z layaut’em nowego zapachu Izia.


PORTRET

Portretuję w technice kolażu tradycyjnego połączonego z innymi technikami artystycznymi . Realizuję zarówno zamówienia od firm jak i klientów indywidualnych. Portrety stają się ilustracjami do artykułów/wywiadów  albo szczególną, wyjątkową pamiątką /prezentem.


Wybrane realizacje: