pracowity był listopad a grudzień???

i jak widzicie ostatnio pisałam tutaj 16 listopada jeszcze przed I Scrap Craft Event'em, który wypadł znakomicie dzięki wszystkim Wam, którzy odwiedzili w tym dniu pracownię, i dzięki wystawcom oraz instruktorom:)))
kto nie był a jeszcze nie zdążył poczytać (popatrzeć) jak było zapraszam na relację TU>>>

W listopadzie w pracowni odbyło się kilka warsztatów:) ja jeszcze ciut pokiermaszowałam i szykowałam atrakcje grudniowe:)
A jest ich niemało:
>już jutro zaczyna się kreatywny weekend z Kreasferą czyli dwa dni, sześć warsztatów, 4 różne techniki a do tego jeszcze możliwość zaopatrzenia się na miejscu w potrzebne "podzespoły"-zapraszam i na warsztaty (kto jeszcze się nie zapisał) i na zakupy


>w mikołajki czyli 6 grudnia rozpoczynam czwartkowo-grudniowe warsztatowanie i tak będzie przez kolejne czwartki czyli 13 i 20 grudnia w godz: 18.00-21.00, ale za każdym razem inny warsztat!
zaczynamy od notesów i szycia koptyjskiego, potem filcaki i szycie proste/podłużne, a jako ostatni w tym roku proponuję kolażowo-mixedmediowy warsztat-zapraszam na zapisy:) szczegóły znajdziecie TU>>>> kolejny miesiąc działania pracowni to też kolejna wystawa!tym razem bardzo rękodzielnicza bo zaprezentujemy 30 bombek ozdobinych przeróżnymi technikami rękodzielniczo-artystycznymi.
Serdecznie zapraszam na wernisaż : 8 grudnia 2012r. godz: 17.00> w grudniu także zagości u nas technika POWERTEX - pamiętacie czaplę, którą zrobiłam w październiku:
taka czaplę a także bombki i anioła macie szansę wykonać podczas sobotniego spotkania z warsztatami na produktach Powertex - 15.XII.2012. Szczegóły i zapisy TU>>>a tak wygląda pełny grafik na grudzień:

Serdecznie zapraszam do odwiedzania pracowni, udziału w warsztatach oraz innych atrakcjach :)
Do zobaczenia!!!

Komentarze

Popularne posty