w najbliższym czasie w Warszawie i Wrocławiu...

warsztatować będę!
już w ten czwartek 25.X.2012
w godz: 18:00-21:00 spotkamy się
w pracowni Manufabricum na Konopackiej
na warsztatach z szycia zwariowanych , recyklingowych baz art journalowych. Warsztat ten to wspaniała okazja by poznać technikę szycia prostego/podłużnego a także zobaczyć w jaki sposób można wykorzystać nieaktuanle już ulotki, bilety, mapy, kawałki papierów nie tylko scrapbookingowych!
Serdecznie zapraszam-są jeszcze miejsca!
zapisy:
kontakt@manufabricum.pl

Pierwszy listopadowy weekend spędzę we Wrocławiu na II Dolnośląskich Jesiennych Warsztatach Craftowych.
Tradycyjnie już zapowiada się fantastyczna impreza!cała masa warsztatów, pokazów, konkursów i innych atrakcji a przede wszystkim wspaniała atmosfera!

Sobotę spedzę pracująco- przygotowałam dwa warsztaty, na które Was zapraszam:

..................................................................................................................................................................
Fakturkolorjady i metamorfozy

03.XI.2012r.
sobota
godz:13:30-15:30

Pokażę Ci jak inaczej można patrzeć na fotografie z magazynów, jak połączenie ich z gromadą słów całkiem zmienia obraz, jak to wszystko razem skomponować a do tego możesz pobawić się własną fotografią (portret lub sylwetka) , zabrać siebie w podróż do innego świata, wpasować w fantazyjną przestrzeń. Dołożymy farby, media, pomieszamy nimi na blejtramie, będziemy stemplować, tuszować, przecierać i kleić.
EFEKT końcowy: prócz fantastycznej zabawy, jedyny i niepowtarzalny autoportret lub portret ( mamy, siostry, pupila, idola etc) na blejtramie!
efekty uboczne: po warsztacie grozi ci nadmierne gromadzenie gazet, książek, fotografii, ulotek oraz cięcie ich przed przeczytaniem-ale gdy jest idea środki do celu nie są zmartwieniem.
 
Na warsztat należy przynieść: fartuch- dla tych bardziej ekspresyjnych :) nożyczki ( małe najlepsze), zdjęcie- najlepiej czarno-białe lub jego wydruk laserowy nagrzewnicę - jeśli ktoś posiada.
Media, blejtram, inne potrzebne narzędzia i materiały zapewniam na warsztacie.

cena : 85zł/os
zapisy:  warsztaty@gekon.pl

............................................................................................................................................................
Szycie koptyjskie -  mini album lub notes

03.XI.2012r.
sobota
godz:17:45-19:45

Szycie to stosowane było od początku 2 wieku naszej ery przez Egipcjan.
 Polega na połączeniu dwóch okładek z kartkami ozdobnym ściegiem (łańcuszkiem) widocznym na ich grzbietach. Doskonale sprawdza się przy szyciu notesów jak i albumów, które wymagają szlachetniejszej oprawy.

 Podczas warsztatu każdy z uczestników zapozna się z podstawowymi materiałami i narzędziami by potem samodzielnie, choć pod bacznym okiem instruktorki, czyli moim :) i wszelakich jej radach wykonać samodzielnie notes lub mini-album (bazę).

Na warsztat proszę o przyniesienie nożyczek oraz linijki. Inne potrzebne do wykonania pracy materiały zapewniam na warsztacie

cena:50zł/os
zapisy:  warsztaty@gekon.pl


A komu daleko do Wrocławia  na ten oraz inne warsztaty zapraszam w listopadzie do mojej warszawskiej pracowni: będę warsztatować zarówno z szycia koptyjskiego , jak i prostego/podłużnego-tym razem filcowe notesy , fakturkolorjady też zagoszczą.W tym tygodniu na stronie Manufabricum ukaże się aktualny listopadowy grafik

Komentarze

Popularne posty