warsztaty w Warszawie i we Wrocławiu

wakacje już tuż , tuż a wraz nimi zbliżają się dwie fantastyczne imprezy:

na obie serdecznie wszystkich zapraszam!!!

bo pełne są one atrakcji od pokazów i konkursów (z atrakcyjnymi nagrodami) począwszy po targi i bogatą ofertę warsztatową.


Ponieważ moje warsztaty "ART-JOURNALE RECYKLINGOWE " cieszą się ogromnym zainteresowaniem (dziękuję :)) zarówno na jednej jak i na drugiej imprezie miejsca rozchodzą się ekspresowo.
W związku z tym we Wrocławiu ich liczba została powiększona o jeszcze dwa, i z tego co wiem to są one dostępne - także zainteresowanych zapraszam na stronę zapisów, w Warszawie prawie pełen skład, czekam na potwierdzenia dotychczas zapisanych , a jeśli ktoś chętny to proszę pisać na maila :
annachudzikpawlik@gmail.com

Pamiętacie, że część materiałów na warsztatach to produkty SODAlicious?! Myślę, że świetnie się sprawdzą szczególnie, że marka ta specjalizuje się w produktach journalingowych :)

We Wrocławiu prowadzę jeszcze dwa warsztaty:

Scrapbooking dla dzieci- warsztaty odbywają się w czasie otwarcia strefy targowej więc są idealną alternatywą dla rodziców chcących spokojnie dokonać zakupów czy zwyczajnie porozmawiać :)

i Fakturkolorjady czyli zabawa z mediami a także ze swoim (lub czyimś ) wizerunkiem

Na oba ww warsztaty są jeszcze miejsca także serdecznie zapraszam do zapisów! dokładne opisy i informacje dostępne na stronie bloga - link TU


Ogromnie cieszę się na oba spotkania , na wyściskanie z dawno niewidzianymi bratnimi duszami, na wspólne rozmowy, możliwość zobaczenia waszych fantastycznych prac "na żywo", na nowości i atrakcje przygotowanie przez sklepy i organizatorów...już nie mogę się doczekać :)
a Wy???

Komentarze

Popularne posty