zdrowiejemy i nadrabiamy zaległości :)

tak!tak!
wracamy do zdrowia:)))
wszyscy czują się już lepiej i na ciele i na duchu
dziękuję Wam za wszystkie słowa wsparcia i pozytywne wibracje słane ku nam
:***

po odgruzowaniu skrzynki mailowej spieszę nadrobić zaległości
zacznę od POCZĄTKU bo taki był temat pierwszego wyzwania z cyklu , które to zagościły na SODAlicious'owym blogu , na które Was serdecznie zapraszam-ten temat jeszcze trwa do 20 maja!:)
a oto mój początek:oczywiście wpis powstał w coraz grubszym od kolejnych powstających prac art journalu z maszynową okładką
dodatkowo udział wzięły SODAlicious'owe:
papiery:
one, two, three angle / your type
funky pixels / i shoot people
keep calm and start counting 1-7
papier 6x31 paski
stempel strzałki
i taśma neon [szara] 
tu przemalowana akwarelą na różowo


a poza tym zlotujemy na całego! przygotowania trwają! wszystkie aktualne informacje możecie pozyskać ze zlotowego bloga oraz strony na FB 
ja serdecznie zapraszam na warsztaty , które będę miała przyjemność poprowadzić - tym razem pod patronatem sponsora , którym stał się  SODAlicious:)))

30 czerwca  2012 w Warszawie 
w godz:9.00-12.00
podczas V Zlotu Scrapbookingowego
odbędą się warsztaty:

Art-journal+małe introligatorstwo
czyli
zwariowana recyklingowa baza i szycie proste/podłużne


Warsztat , na którym ze zwyczajowo zbędnych kartek, nieaktualnych kalendarzy, ulotek, folderów reklamowych, kopert, map i tym podobnych stworzymy niepowtarzalny art-journal, zwariowaną bazę o niestandardowych wymiarach i kształtach stron, niebanalną i inną niż wszystkie.
Wykorzystując tkaniny pozyskane z "niechodliwych" już jeans'ów, niedzisiejszych zasłon i innych w tym typie otrzymamy okładkę, którą połączymy z naszymi stronami techniką szycia zwanego prostym/ podłużnym, świetnie sprawdzającym się także przy wykonywaniu eleganckich ksiąg weselnych, albumów na fotografie (także scrapbookingowych), notesów, pamiętników, zapiśników i tym podobnych. Warsztat przeznaczony jest dla osób zarówno początkujących w krainie art-journalowej jak i dla zaawansowanych twórców, wzbogacając ich wiedzę o alternatywny sposób łączenia kart z okładką do powszechnie stosowanych kółek i bindowań.

Materiały i narzędzia zapewnia organizator czyli ja oraz sponsor SODAlicious
 
Czas trwania: ~3 godziny (9.00-12.00)

Koszt: 50.00zł/os
 
zapisy: annachudzikpawlik@gmail.com

ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność wpłat 


a tak wyglądały niektóre art journale uszyte podczas łódzkich warsztatów: lista uczestników zapełnia się ! zapraszam na zapisy ! :)


na zlocie również zaprezentuję się ze swoją pracownią sztuk różnych MANUFABRICUM!
będzie można zapoznać się z bogatą ofertą warsztatową i produktową z wszelakich technik rękodzielniczych, z sylwetkami instruktorów i innymi atrakcjami :) liczę też na pogaduchy z Wami:)
znajdziecie mnie przy stoisku z naszym logo:
zatem do zobaczenia w czerwcu na zlocie!
warszawiaków zapraszam tradycyjnie na warsztaty odbywające się cyklicznie w stolicy-info w zakładce Manufabricum/warsztaty

Komentarze

Anuszka pisze…
No no no, robota idzie pełną parą. Zmiany zmiany. I bardzo świetnie.
Pozdrawiam serdecznie :)

Popularne posty