Warsztaty kolażowe z Makakiemserdecznie zapraszam na warsztaty kolażowe 22 października 2011 tym razem do Lasu Rąk:).
będą to szczególne warsztaty ponieważ kolażować będzie z nami prezenter Antyradia Piotr MAKAK Szarłacki.

OPIS WARSZTATÓW

Któż z nas nie lubi się przebierać, zmieniać?W myślach, w marzeniach być kimś zupełnie innym, czasem w zupełnie innym świecie, czasoprzestrzeni, w zupełnie innym ciele?
Ten warsztat umożliwi wam tą zmianę .Za pomocą mieszanych technik plastycznych(tusz, farby, media) i nie tylko, przy pomocy kolorowych papierów , gazet, elementów recykling'owych, guzików, sznurków i waszej fotografii stworzymy wspólnie niepowtarzalny portret(autoportret) kolażowy na blejtramie.
Podczas tych kilku godzin możesz przemienić się w bajkową postać, boginię wojny, cesarzową, wojownika.Możesz przenieść się w steampunk'owy klimat, zajrzeć na drugą stronę lustra i podążyć za białym królikiem lub przeistoczyć się w obraz w stylu surrealistycznym albo secesyjnym.
Bez zrzucania lub przybierania kilogramów,bez operacji plastycznych, farbowania włosów w ciągu jednego spotkania możesz zmienić swoją tożsamość, przejść artystyczną metamorfozę.Blejtram będzie twoją sceną a ty reżyserem, scenografem i aktorem zarazem.
Warsztat ten jest świetną zabawą z własnym wizerunkiem jak i możliwością wykonania niepowtarzalnego prezentu np.: dla rodziców z użyciem ich zdjęcia, brata, ciotki, przyjaciela lub ukochanego pupila.
Dlatego też na zajęcia proszę o przyniesienie kilku czarno-białych fotografii portretowych (lub wydruków),
na których każdy z uczestników będzie pracował.
Istnieje też możliwość pracy przy użyciu twarzy modelki/la z kolorowego magazynu jeśli ktoś chce tylko zgłębić tajniki kolażowania, zapoznać się i przećwiczyć różnorodne techniki pracy.
Za każdym razem efektem końcowym warsztatu jest wykonany kolaż na blejtramie.


Gość specjalny: MAKAK (Anty Radio)

Data: 22 października 2011

Godz: 13.00-17.00

Czas trwania:4-4.5h
cena: 95 zł

zapisy/rezerwacje:
zofia@lrlr.pl LUB dorota@lrlr.pl


do zobaczenia :)))

Komentarze

Popularne posty