ART INN - edycja IIdopiero co ciut odpoczęłam po atrakcjach minionego, intensywnie spędzonego tygodnia i sobotnich warsztatach z MAKAKIEM (nawiasem mówiąc bardzo twórczych - fotorelacja będzie jak tylko fotki otrzymam) a już spieszę z nowymi informacjami bo zarówno listopad jak i grudzień zapowiadają się ciekawie:)))


W dniach 5-6.11.2011 w znanym z zacięcia artystycznego i promocji sztuki niezależnej 1500m2 do wynajęcia w Warszawie odbędzie się ART INN - czyli Festiwal i Targi Sztuki Niezależnej, gdzie zagoszczą między innymi moje kolaże, a także prace Dryszki :))

Poniżej opis organizatorów dotyczący całego tego przedsięwzięcia:

"ART INN to alternatywa dla komercyjnych galerii i targów, połączenie wydarzenia kulturalnego z promocją artystów a także z klubową formą spędzania czasu. Jest to także odpowiedź na wydarzenia targowe, które koncentrują artystów rękodzieła i masę ciekawych, choć z naszej perspektywy nie do końca “artystycznych” wyrobów użytkowych. Ta nowa formuła przeglądowej wystawy umożliwia zestawienie ze sobą prac twórców stosujących różnorodne techniki w ramach sztuki offowej (od malarstwa, przez grafikę po video art czy instalacje). Pozwala to na pokazanie swoich prac ciekawym artystom, którzy nie do końca odnajdują się w tradycyjnych galeriach.

Tylko interesująca i niebanalna sztuka poradzi sobie i sprosta wyzwaniu wpisania się w postindustiralną przestrzeń na Solcu. Nie znajdziecie u nas sztuki użytkowej, nie będzie hand-made'u, niczego co ma funkcję inną niż estetyczna!


Przez dwa dni w godzinach 12:00-20:00 1500m2 na Solcu będzie tętniło sztuką w każdym niemal jej aspekcie. Oprócz podziwiania dzieł, na gości będzie czekał dobrze zaopatrzony bar i wygodna część kawiarniana klubu, w tych dniach na barze będzie można również zakupić pyszne smakołyki od Panny Tarty. A wszystko to przy najciekawszej elektronice w mocną domieszką basu, którą zapewni nam kolektyw Mustnotsleep.

Dwudniowe wydarzenie oprócz części targowej będzie oferowało masę imprez towarzyszących, zostaną uruchomione specjalne dodatkowe Strefy: Performance, Videoart, Experimental Music, Spoken-Word."

Zapowiada się bardzo ciekawie!
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia festiwalu :)))


niebawem na stronie projektu  www.artinn.art.pl ukaże się lista twórców biorących udział w tym wydarzeniu, a także galeria prac.

A na  FB można zakliknąć obserwację wydarzenia o tu:

Komentarze

lena_wz pisze…
Bardzo się cieszę!!! Gratuluję z serca:-)

Popularne posty