warsztaty kolażowe w Józefowie-zapraszam!

tym razem gościnnie w Pracowni Manualnej w Józefowie pod Warszawą, w pierwszy weekend października a dokładnie 1 października w godzinach 16.00-20.30 zapraszam do wspólnej zabawy w kolaż:)))

Któż z nas nie lubi się przebierać, zmieniać?W myślach, w marzeniach być kimś zupełnie innym, czasem w zupełnie innym świecie, czasoprzestrzeni, w zupełnie innym ciele?Ten warsztat umożliwi wam tą zmianę .Za pomocą mieszanych technik plastycznych(tusz, farby, media) i nie tylko,przy pomocy kolorowych papierów , gazet, elementów recykling'owych, guzików, sznurków i waszej fotografii stworzymy wspólnie niepowtarzalny portret(autoportret) kolażowy na blejtramie.
Podczas tych kilku godzin możesz przemienić się w bajkową postać, boginię wojny, cesarzową, wojownika.Możesz przenieść się w steampunk'owy klimat, zajrzeć na drugą stronę lustra i podążyć za białym królikiem lub przeistoczyć się w obraz w stylu surrealistycznym albo secesyjnym.
Bez zrzucania lub przybierania kilogramów,bez operacji plastycznych, farbowania włosów w ciągu jednego spotkania możesz zmienić swoją tożsamość, przejść artystyczną metamorfozę.Blejtram będzie twoją sceną a ty reżyserem, scenografem i aktorem zarazem.
Warsztat ten jest
świetną zabawą z własnym wizerunkiem jak i możliwością wykonania niepowtarzalnego prezentu np.: dla rodziców z użyciem ich zdjęcia, brata, ciotki, przyjaciela lub ukochanego pupila.
Dlatego też na zajęcia proszę o przyniesienie kilku czarno-białych fotografii portretowych (lub wydruków),
na których każdy z uczestników będzie pracował.
Istnieje też możliwość pracy przy użyciu twarzy modelki/la z kolorowego magazynu jeśli ktoś chce tylko zgłębić tajniki kolażowania, zapoznać się i przećwiczyć różnorodne techniki pracy.
Za każdym razem efektem końcowym warsztatu jest wykonany kolaż na blejtramie.
Zapisy pod telefonem : 509 372 740

 Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy:)
i po garść inspiracji pod zakładką COLLAGE/JOURNALING

Komentarze

BRONKA pisze…
Aniu bardzo się cieszę,
i już obmyślam przepis na placek
żeby godnie przyjąć naszych gości :-)))
Enid pisze…
o proszę w naszym Józefowie :)
fajnie...
szkoda, ze niemam czasu, wpadłabym, by Cię poznać i z ciekawości :)

pozdrawiam!
- Enid
nocnedlubaniny.blogspot.com

Popularne posty