równowaga
wpis do żurnala Czekoczyny, gdzie należało "ubrać" słowo...u mnie jest nim równowaga-słowo lub bardziej nawet stan , który staram się osiągnąć , do którego dążę swymi działaniami a czasem zaniechaniem działań pewnych ;)

wpis szybki, z cyklu "prawie samo się zrobiło"a już jutro zapraszam do Lasu Rąk na pierwsze spotkanie z serii "Cykliści i kolaże" zatytułowane:

"Nie każde lustro widzi tę samą twarz 
czyli 
co widzi p.Krysia w oczach sąsiadki wychodząc na poranną mszę" ;)

więcej informacji i zapisy TU


O CYKLU:
Cykliści i kolaże - cykliczne spotkania warsztatowo-kolażowe w technikach mieszanych (czyli - jak ona to robi?!?!?)

Spotkania te są serią warsztatów, podczas których bawiąc się formami, kolorami i wszelakimi technikami tworzymy pracę na zaproponowane wcześniej tematy.Każdy warsztat to inny temat i zapoznanie się z inną techniką. Spotkania i ich tematy są niezależne, więc można wziąć udział w serii warsztatów jak i w poszczególnych wybranych.
Wykorzystując różnorodne techniki takie jak np.: tuszowanie, postarzanie, maskowanie, embossing, farby i media, zaglądając w sny,
łącząc słowa i emocje, kolory i faktury, odpady i całkiem przydatne jeszcze przedmioty zgłębimy tajniki kolażowania.
Każde ze spotkań jest równocześnie świetną rozgrzewką przed większymi formami, gimnastykuje nasz umysł i rozbudza kreatywność.

Cały cykl to 12 spotkań, na których wykonamy 12 prac (lub więcej) uzupełniając nasz art-żurnal lub tworząc na pojedynczych kartach.

Komentarze

Popularne posty