warsztaty art-journalingowe w Lesie oraz "Cykliści i kolaże"

serdecznie zapraszam do Lasu Rąk - 25 sierpnia (czwartek) 2011 w godz: 18.00-21.00 na warsztaty, podczas których poznając tajniki szycia prostego/podłużnego uszyjemy wspólnie zwariowaną bazę art-journalową, wykorzystując przeróżne kartki-począwszy od kart kalendarza, map, poprzez foldery reklamowe, ulotki i inne "niepotrzebne" kartki.
Wykonaną pracę możemy przeznaczyć zarówno na pamiętnik, szalony notes lub tak jak w tytule na art-jourlnal i wypełnić go w zaciszu domowym, albo wspólnie podczas cyklicznych spotkań warsztatowo-kolażowych, które ruszają już od września w Lesie Rąk .

Pod nazwą "Cykliści i kolaże" kryje się 12 tematycznych spotkań, na których będzie można zapoznać się z różnorodnymi technikami stosowanymi w pracach na papierze i nie tylko, popracować z mediami , a także kreatywnie rozruszać głowę wykonując pracę na podany podczas warsztatów temat.

Serdecznie zapraszam na czwartkowe warsztaty-zapisy tu
a o cyklicznych spotkaniach niebawem napisze więcej:)))


w zakładce WARSZTATY jest pełen kalendarz warsztatów i oferta - zapraszam!

Komentarze

lylka pisze…
Witaj! czy trzeba na 25ego przynieść swoje jakieś kartki, kalendarze itp, czy wszystko będzie na miejscu?
do zobaczenia!
Lylka
wolfann pisze…
będą wszelakie kartki na miejscu, ale jeżeli masz jakąś szczególną , którą chcesz umieścić w swoim art-journalu to zabierz ze sobą ... do zobaczenia :)))
lylka pisze…
Bardzo dziękuję za warsztaty i już nei mogę sie doczekać kolejnych!!!!
:-)

Popularne posty